Krepšelyje nėra produktų.

Statau sau

Kodėl verta rinktis mus

Apie

Mūsų saulės elektrinių įrengimo įmonė išsiskiria greitu ir efektyviu darbu, užtikrinant klientams ne tik aukštą paslaugų kokybę, bet ir geriausią dabartinių kainų santykį rinkoje. Mūsų komanda įsipareigojusi rasti optimalų sprendimą kiekvienam klientui, pasirinktant tinkamiausią įrangą atsižvelgiant į unikalius jų poreikius. 

Apmokėjimas
Mano paskyra
Krepšelis
0 210
+

Elektrinių įrengta

0 180
+

Klientų

Žingsniai

Kaip mes dirbame

Įrengimas

Klientui suteikiame informaciją apie saulės elektrinės valdymą ir stebėseną bei suteikiame reikiamas garantijas, užtikrinant ilgalaikį saulės energijos sistemos veikimą.

01
žingsnis

Konsultacija ir poreikių nustatymas

Pirmas žingsnis prasideda nuo išsamių konsultacijų su klientu. Mes atidžiai išklausome jūsų poreikius, vertiname pastato specifikacijas ir identifikuoja aplinkos veiksnius, kurie gali paveikti saulės energijos sistemos efektyvumą. Šiame etape aptariame galimybes ir pasiūlome individualų sprendimą, atitinkantį jūsų unikalius poreikius.

02
žingsnis

Pasirinkimas ir projektavimas

Remiantis surinkta informacija, mūsų ekspertai sudaro individualų projektą, įvertinantį tinkamiausią įrangą ir optimalų saulės modulių išdėstymą. Šiame etape aptariame su klientu projektą, aiškinamės bet kokias iškilusias klausimus ir atliekame reikiamus koregavimus pagal jūsų pageidavimus.

03
žingsnis

Montavimas ir paleidimas

Po to, kai klientas patvirtina projektą, mūsų patyręs montavimo personalas pradeda įrengimo procesą. Mes pasirūpiname visais reikalingais leidimais ir logistikos klausimais. Montavimo procesas vyksta sklandžiai ir efektyviai, o po to, kai sistema pilnai įrengta, mes atliekame bandomąjį paleidimą ir užtikriname, kad viskas veiktų optimaliai..

Turite klausimų? Visada padėsime!

Užpildykite formą ir gaukite pasiūymą saulės elektrinės įrengimui